
Dynamische reactieve compensatieapparatuur
Statische Var Generator (SVG) is een reactief vermogencompensatieapparaat dat bekend staat om zijn snelle responstijd en uitstekende compensatieprestaties. Vergeleken met traditionele reactieve stroomcompensatieproducten biedt het apparaat voordelen zoals hoge betrouwbaarheid-, grote compensatiecapaciteit, eenvoudige bediening en ontwerp, en uitstekende kosten-effectiviteit.
Producten Beschrijving
De belangrijkste componenten zijn afkomstig van de oorspronkelijke fabrikant en hebben een modulair ontwerp dat installatie, inbedrijfstelling en onderhoud eenvoudig maakt. Eenmaal ingeschakeld voert het apparaat zelf-controles uit en werkt het automatisch, zonder dat er handmatige tussenkomst nodig is.
Producteigenschappen
Het hoofdvoedingsapparaat maakt gebruik van de volgende- generatie halfgeleidercomponent SiC Mosfet, die een schakelfrequentie van meer dan 100 kHz, een hoge vermogensdichtheid, laag verlies en hoog rendement biedt, met een arbeidsfactorcompensatie tot 0,99. De PCBA is volledig afgedicht en garandeert bescherming tegen stof, condensatie en zoutnevel. Het apparaat biedt flexibele installatieopties (op een kast-gemonteerd of aan de muur-gemonteerd) en het onderhoud is eenvoudig.
Toepassingsscenario's
Moderne gebouwen, spoorvervoer, communicatie, petrochemie, nieuwe energie, medische behandeling, halfgeleiders, staal en andere lichte en zware industriële velden.
Gegevensblad
| Elektrische parameters | |
| Bedradingsmethode | Drie-fase drie-draden, drie-fase vier-draden |
| Bedrijfsspanning | 380V±20% |
| Bedrijfsfrequentie | 50/60 Hz, ±10% |
| Productspecificaties | 30 kvar, 50 kvar, 70 kvar, 100 kvar |
| Specificaties stroomtransformator | 50:5 ~ 20000:5, 50:1~20000:1 |
| Lawaai | <65dB |
| Technische kenmerken | |
| Schakelen tussen apparaten | SiC-Mosfet |
| Schakelfrequentie | >100 kHz |
| Methoden voor warmteafvoer | Intelligente luchtkoeling |
| Controle van warmteafvoer | Adaptieve aanpassing van de ventilatorsnelheid |
| Beveiligingsfuncties | Beveiliging tegen overstroom van uitgang, bescherming tegen uitgangsstroombegrenzing, bescherming tegen te hoge- temperaturen, bescherming tegen overspanning van de DC-bus, bescherming tegen onderspanning van de AC-ingang, bescherming tegen overspanning van de AC-ingang, bescherming tegen fouten in het besturingssysteem, schade aan hoofdcircuitcomponenten en bescherming tegen ontkoppeling |
| Compensatieprestaties | |
| Compensatie van reactief vermogen | -1 tot +1 instelbaar (binnen het capaciteitsbereik van het apparaat) |
| Algemene efficiëntie | Groter dan of gelijk aan 99% |
| Actief vermogensverlies | <1% |
| Volledige responstijd | <5ms |
| Compensatie voor drie-fasige onbalans | 100% volledige onbalanscompensatie |
| Weergave-interface | |
| Scherm weergeven | Kleurentouchscreen van 2,3 meter lang |
| Taal | Chinees, Engels en aanpasbare talen. |
| Batterijweergave | Geeft gegevens weer, waaronder vervormingssnelheid, arbeidsfactor, vermogen, spanning en stroom. |
| Communicatie-interface en protocoltype | RS485, TCP/IP, Modbus-protocollen en 4G-gegevensoverdracht over lange-afstanden. |
| Omgevingsomstandigheden | |
| Bedrijfstemperatuur | -25 graden ~+50 graden |
| Relatieve vochtigheid | <95%, no condensation |
| Hoogte | <5000 meters (above 1000 meters, capacity decreases by 1% for every additional 100 meters) |
| Anderen | |
| Beschermingsniveau | IP20-classificatie, andere classificaties beschikbaar op aanvraag. |
| Installatiemethode | Configuraties voor rek-montage, wand-montage, geïntegreerde kast. |
Q&A
Een ander belangrijk voordeel van SiC-MOSFET's is hun schakelefficiëntie bij hoge frequenties. SiC-MOSFET's vertonen een hoger elektrisch doorslagveld, een lagere -weerstand en een snellere dragermigratiesnelheid, waardoor ze uitstekend geschikt zijn voor- hoogfrequente schakeltoepassingen.
1. Hoge schakelsnelheid:SiC MOSFET's schakelen veel sneller dan IGBT's, wat betekent dat ze op hogere frequenties kunnen werken. Hogere schakelfrequenties zorgen ervoor dat actieve filters harmonischen effectiever kunnen compenseren en de stroomkwaliteit kunnen verbeteren.
2. Lage verliezen:SiC MOSFET's vertonen extreem lage schakelverliezen tijdens hoogfrequente schakeling. Dit verbetert niet alleen de algehele systeemefficiëntie, maar vermindert ook de behoefte aan thermisch beheer.
Populaire tags: dynamische reactieve compensatieapparatuur, China fabrikanten van dynamische reactieve compensatieapparatuur, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen








