
Dynamische spanningshersteller voor verbetering van de stroomkwaliteit
De interferentie van de systeemspanning veroorzaakt kortstondige spanningsdip-aan de belastingzijde (die enkele tot tientallen cycli kan duren), wat de voornaamste oorzaak is van storingen in gevoelige belastingen, vooral in computerapparatuur.
Producten Beschrijving
Dynamic Voltage Restorer (DVR) maakt gebruik van de nieuwste PWM-interleaving-technologie. In het geval van een spanningsdip kan de DVR snel spanningsschommelingen compenseren, spanningsonevenwichtigheden in de drie- fasen corrigeren, flikkeringen verminderen en spanningsafwijkingen aanpassen om een stabiele uitgangsspanning te behouden en zo de belasting te beschermen.
Producttype
Online DVR-X
Het product bestaat uit een omvormer, scheidingstransformator, supercondensator, SCR-schakelaar, enz., waarbij de superca-pacitor ter compensatie energie aan het elektriciteitsnet levert. Bij een spanningsdip kan de netspanning worden losgekoppeld, waardoor de supercondensator energie aan de belasting kan leveren zonder last te hebben van schommelingen in de netspanning. De compensatiediepte kan 0-130% bestrijken.
Offline DVR-D
Het product bestaat uit een gelijkrichter, omvormer, compensatietransformator en bypass. De compensatie-energie wordt via de omvormer uit het elektriciteitsnet gehaald. Het biedt een compensatiediepte voor spanningsdips van 40%, waardoor de spanningsdip volledig wordt gecorrigeerd en de spanningsdips en -pieken effectief worden aangepakt, waardoor economische verliezen en productieverliezen als gevolg van spanningsschommelingen voor gebruikers worden voorkomen.
Toepassingsscenario's
Het wordt toegepast in industrieën met continue activiteiten, zoals de productie van chips, de automobielsector, de farmaceutische industrie, de petrochemie, ziekenhuizen, energiecentrales, voedselverwerking, chemische vezels, glasproductie, datacenters en tabak.
Het DVR-apparaat kan in serie worden geïnstalleerd tussen het datacenter, de servers en de systeemvoeding om te beschermen tegen spanningsdalingen, serverstoringen en gegevensverlies te voorkomen en de veiligheid en betrouwbaarheid van computersystemen te verbeteren;
Het DVR-apparaat kan ook in serie worden geïnstalleerd tussen gevoelige belastingen en systeemvoedingen om te beschermen tegen spanningsverstoringen, waardoor storingen in gevoelige belastingen worden voorkomen. In halfgeleiderfabrieken beschermt het bijvoorbeeld tegen spanningsdalingen en korte onderbrekingen die anders zouden kunnen leiden tot aanzienlijke economische verliezen en een grote hoeveelheid afgedankte producten;
Voor UPS-toepassingen die geen stroomback-up op de lange- termijn vereisen, biedt het DVR-apparaat superieure dynamische spanningscompensatiemogelijkheden en een betere kosten-prestatieverhouding- vergeleken met UPS-systemen, waardoor het een effectieve oplossing is voor het verbeteren van de spanningskwaliteit aan de belastingzijde.
Gegevensblad
| Elektrische parameters (zonder supercapaciteit) | |
| Bedradingsmethode | Drie-fase vier-draden |
| Ingangsspanning | 400V ±20% |
| Bedrijfsfrequentie | 50/60 Hz, ±10% |
| Productspecificaties | 30 kVA, 100 kVA, 150 kVA, 200 kVA, 300 kVA, 450 kVA, 600 kVA |
| Lawaai | <75dB |
| Technische kenmerken | |
| Schakelen tussen apparaten | IGBT |
| Methoden voor warmteafvoer | Intelligente luchtkoeling |
| Controle van warmteafvoer | Adaptieve aanpassing van de ventilatorsnelheid |
| Beveiligingsfuncties | Storingsbypass en onderhoudsbypass optioneel |
| Productprestaties | |
| Nauwkeurigheid van spanningsresolutie | 0.1V |
| Algemene efficiëntie | Bypassmodus > 99%, spanningsregelmodus > 95% |
| Volledige responstijd | <2ms |
| Mogelijkheid tot dipcompensatie | ±20% voor langdurig gebruik, 60%~100% duur 45s, 50%~90% duur 8s. |
| Weergave-interface | |
| Scherm weergeven | Kleurentouchscreen van 2,3 meter lang |
| Taal | Chinees, Engels en aanpasbare talen |
| Batterijweergave | Parametercontrole, systeemtijdlogboek, spanningsgebeurtenislogboek, gebeurtenisregistratie en gegevensregistratie, golfvormregistratiefunctie |
| Communicatie-interface en protocoltype | RS485, Modbus-protocol; TCP/IP-protocol; RS232 |
| Omgevingsomstandigheden | |
| Bedrijfstemperatuur | -25 graden ~+45 graad |
| Relatieve vochtigheid | 5%~95%, geen condensatie |
| Hoogte | <1000m, power decreases by 1% for every 100m increase; maximum 4000m |
| Anderen | |
| Beschermingsniveau | IP20-classificatie, andere classificaties beschikbaar op maat. |
| Installatiemethode | Geïntegreerd rektype, bottom-in en bottom-out |
Q&A
Waar kan een DVR worden gebruikt?
DVR's worden voornamelijk gebruikt om grootschalige, complexe productielijnen of gevoelige systeemcomponenten te beschermen. DVR's zijn ontworpen om effectief de impact van spanningsschommelingen op belastingen te voorkomen en worden voornamelijk gebruikt om problemen met de stroomkwaliteit aan te pakken, zoals spanningsdalingen, spanningsstijgingen en korte- stroomuitval. DVR's zijn gepositioneerd als UPS-vervanging en kunnen worden gebruikt in elke industriële stroomvoorzieningstoepassing waar al een UPS aanwezig is.
Populaire tags: dynamische spanningshersteller voor verbetering van de stroomkwaliteit, China dynamische spanningshersteller voor verbetering van de stroomkwaliteit fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen







